GKS Gryf Gródek - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sokół Sokółka - GKS Gryf - Czarni Gródek 8:0
  • Cresovia Siemiatycze - KS Śniadowo 1:0
  • Wigry II Suwałki - Pogoń Łapy 3:0
  • Ruch Wysokie Mazowieckie - Sparta 1951 Szepietowo 1:1
  • Magnat Juchnowiec Kościelny - Wissa Szczuczyn 0:0
  • KS Michałowo - Promień Mońki 4:0
  • Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów 2:1
  • Hetman Tykocin - MKS Mielnik
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 263, wczoraj: 208
ogółem: 637 671

statystyki szczegółowe

Linki

 


 
 

 

 

 

 

 

Wydarzenia

terminy meczy w Gródku

  • autor: robert.r, 2015-04-08 18:58

Terminy meczy rozgrywanych na swoim obiekcie

IV liga, A-klasa, Trampkarz, Młodzik


Aktualności

18-19.04.2015

  • autor: robert.r, 2015-04-14 17:35

Seniorzy IV liga

21 KOLEJKA SEZONU 2014/2015

 

GKS Gryf-Czarni Gródek

                       vs

     Ruch Wysokie Mazowieckie                                sobota 18.04.2015r. godz. 15.00  

 

 

TRAMPKARZE GR. 4

11 KOLEJKA SEZONU 2014/2015

 

GKS Gryf-Czarni Gródek

                       vs

               Sudovia Szudziałowo                             sobota 18.04.2015r. godz. 11.00  

       


11-12.04.2015r

  • autor: robert.r, 2015-04-09 19:41

Seniorzy IV liga

20 KOLEJKA SEZONU 2014/2015

 

Sokół Sokółka

                                                                     8:0

            GKS Gryf-Czarni Gródek

sobota 11.04.2015r godz. 16.00

 

A-KLASA

 5 KOLEJKA SEZONU 2014/2015

 

Iskra Wyszki

                                                                     vs

        GKS Gryf-Czarni II Gródek

niedziela 12.04.2015r godz. 15.00

 

                      


19 kolejka

  • autor: robert.r, 2015-03-28 17:43

Seniorzy IV liga

19 KOLEJKA SEZONU 2014/2015

 

GKS Gryf-Czarni Gródek

                       1:3

  Magnat Juchnowiec Kościelny                        

                                                              sobota 04.04.2015r. godz. 11.00           


Turniej młodzików

  • autor: robert.r, 2015-03-28 15:40

Wyniki turnieju młodzików który odbył się 28.03.2015r. w Gródku:    

Gryf II Gródek 0:1 KP Michałowo

Rudnia Zabłudów 0:3 MOSiR Bielsk Podlaski

KP Michałowo 0:5 Gryf Gródek

Gryf II Gródek 0:9 Rudnia Zabłudów

MOSiR Bielsk Podlaski 1:2 Gryf Gródek

KP Michałowo 1:3 Rudnia Zabłudów

Gryf II Gródek 0:8 Gryf Gródek

KP Michałowo 2:6 MOSiR Bielsk Podlaski

Rudnia Zabłudów 3:2 Gryf Gródek

Gryf II Gródek 0:12 MOSiR Bielsk Podlaski

 

Tabela                                              pkt         bramki

1) MOSiR Bielsk Podlaski               9           22:4

2) Gryf Gródek                                   9           17:4

3) Rudnia Zabłudów                        9           15:6

4) KP Michałowo                               3            4:14

5) Gryf II Gródek                                0            0:30

 

Król strzelców - Damian Gabiec (Gryf)

Najlepszy bramkarz - Piotr Mielesza (Gryf)

Najlepszy zawodnik - Jakub Troc (MOSiR)

 

                


Archiwum aktualności


Ostatnie spotkanie

Sokół SokółkaGKS Gryf-Czarni Gródek
Sokół Sokółka 8:0 GKS Gryf-Czarni Gródek
2015-04-11, 00:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Sokół Sokółka 8:0 GKS Gryf - Czarni Gródek
Cresovia Siemiatycze 1:0 KS Śniadowo
Wigry II Suwałki 3:0 Pogoń Łapy
Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 Sparta 1951 Szepietowo
Magnat Juchnowiec Kościelny 0:0 Wissa Szczuczyn
KS Michałowo 4:0 Promień Mońki
Tur Bielsk Podlaski 2:1 Sparta Augustów
Hetman Tykocin MKS Mielnik

Najnowsza galeria

Turniej młodzików
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

GKS Gryf-Czarni GródekRuch Wysokie Mazowieckie
GKS Gryf-Czarni Gródek   Ruch Wysokie Mazowieckie
2015-04-18, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
GKS Gryf - Czarni Gródek - Ruch Wysokie Mazowieckie
Hetman Tykocin - Cresovia Siemiatycze
MKS Mielnik - Tur Bielsk Podlaski
Sparta Augustów - KS Michałowo
Promień Mońki - Magnat Juchnowiec Kościelny
Wissa Szczuczyn - Sokół Sokółka
Sparta 1951 Szepietowo - Wigry II Suwałki
Pogoń Łapy - KS Śniadowo